Kuchnia Pana Kaczmarka

kuchnia z wyspą Wrocław

Witaj Piotrze,

Dawno się nie widzieliśmy. Ostatnim razem wspominałeś, że planujesz urządzić sobie kuchnię, a nie masz jeszcze szczegółowego pomysłu. Chciałbym Tobie podsunąć pewne rozwiązanie, które widziałem u jednego z naszych wspólnych znajomych. Pamiętasz Roberta Kaczmarka? Właśnie niedawno wyremontował sobie kuchnię i muszę przyznać, że efekt jest powalający.

Duża przestrzeń

Jeżeli nadal mieszkasz sam, to taka kuchnia jak najbardziej będzie Tobie odpowiadać. Robert ma dosyć dużą przestrzeń i całe wyposażenie zajmuje niewiele miejsca, może więc spokojnie uczynić z tej kuchni centrum życia towarzyskiego. Wiesz, o co mi chodzi: wspólne gotowanie ze znajomymi, albo wieczory przy winie…

Fronty z laminatu

Kuchnia Roberta to bardzo modne i stylowe rozwiązanie: wyspa kuchenna i szafki pokrywają fronty z laminatu. Wiesz, taki wysokiej jakości materiał, który wygląda jak drewno, zresztą obejrzysz na załączonych zdjęciach. To duży plus tej kuchni, bowiem laminat jest bardzo odporny i wytrzymały na zabrudzenia, środki chemiczne czy uszkodzenia mechaniczne.

A zatem – wysoka jakość przede wszystkim! Zwróć uwagę na szuflady i zabudowę kolumnową. To wygodne rozwiązanie, ostatnio bardzo popularne. No i całość robi niezwykle piękne wrażenie!

Co ty na to? Podoba Ci się? Gdybyś się zdecydował, załączam adres www.izzi.com.pl, pod którym znajdziesz idealną kuchnię dla siebie.

Pozdrawiam
Artur