Kuchnia Państwa Hoffmann

meble kuchenne lakierowane Wrocław

Elegancka nowoczesność

Projektowane współcześnie kuchnie przypominają bardziej wystylizowane salony, bądź wnętrza modnych lokali. Tak jak w przypadku kuchni Państwa Hoffmanów, która jest przykładem doskonałego połączenia elegancji i luksusu z praktycznością i wygodą.

Fornirowany deseń frontu wyspy kuchennej może przywoływać skojarzenia z nieosiągalnym przepychem, jednak jest to stylizacja na tyle stonowana i uniwersalna, że świetnie wkomponuje się w niemal każde wnętrze – pod warunkiem, że będzie ono przestronne, zdecydowanie bardziej nowoczesne niż klasyczne. Zdaniem Państwa Hoffmannów, ten typ kuchni będzie bliższy wielbicielom design’u, niż miłośnikom antyków.

wyspa kuchenna we Wrocławiu

Kuchnia inna niż wszystkie

Prezentowany model imponuje nietuzinkową wyspą kuchenną. Niemal futurystyczny projekt składa się z niższej, większej części  - minibarku z kuchenką oraz zlewem, a także ciekawie dołączonego do niej, wyższego czarnego, lakierowanego blatu. To doskonałe miejsce do przygotowywania posiłków. Dodatkowo wyspa posiada miejsce na pojemniki do segregacji odpadów. Nad nią z kolei umieszczony jest okap kominowy z oświetleniem ledowym.

Kolejna część kuchennego wyposażenia Państwa Hoffmanów to system szaf z bezuchwytowymi frontami, w które wbudowano lodówkę oraz piekarnik. Jest tez tutaj specjalna szafka do przechowywania win. Unikatowy kompleks łączy w sobie harmonijny i jednostajny układ szaf. Jest atrakcyjny i wygodny.

barek kuchenny Wrocław

Gra kolorów oraz światła

Układ kolorystyczny to niemal klasyczne, stonowane połączenie czerni z bielą. Przemyślana i ograniczona do najbardziej przydatnych i praktycznych elementów zabudowa (niewielka ilość płaskich i otwartych powierzchni, takich jak na przykład półki) umożliwia utrzymanie kuchni w czystości.

Lakierowane powierzchnie doskonale komponują się z oświetleniem – ono to tworzy wysublimowaną atmosferę tej atrakcyjnej kuchni. Wybór Państwa Hoffmannów, jak sami zresztą przyznają, spełnił ich wymagania co do wystroju wnętrz, zaspokoił jednocześnie dobry gust i plastyczny zmysł.