Kuchnia Państwa Kwaśniewskich

kuchnia Kwaniewskich Wrocław

Wysokie standardy ponad wszystko

Państwo Kwaśniewscy pragną zaprezentować swoją nową, wymarzoną kuchnię we Wrocławiu. Została ona zaprojektowana zgodnie z najwyższymi standardami oraz oczekiwaniami klientów.

„To kuchnia, która spełnia nasze oczekiwania: praktyczne, jak i estetyczne. Jest bardzo nowoczesna. Minimalistyczna, ale i elegancka”, podkreślają nasi klienci.

Jej wyposażenie nadaje się najlepiej do większych pomieszczeń (aby stworzyć wrażenie przestronności), bądź dla kuchni połączonej z jadalnią czy salonem. Idealnie współgra ona z białymi i jasnymi ścianami, surowymi i ascetycznymi. Stonowane i modne barwy wyspy kuchennej nie będą jednak mocno kontrastować także w nieco ciemniejszym wystroju.

Duży blat i efektywne fronty

„Dużą zaletą wyspy kuchennej jest system pojemnych szuflad. Wszystkie naczynia i produkty, jakie są potrzebne do gotowania, są tam schowane i nie zajmują blatu, który sam w sobie jest bardzo piękny. Szkoda byłoby zasłaniać go stosem przypraw, słoików, czy puszek”, dodaje Pani Kwaśniewska. Lakierowany blat jednak nie tylko cieszy oko; jest on też na tyle długi, że przygotowanie posiłków stanie się prawdziwą frajdą. W takiej kuchni znajdzie się miejsce dla wszystkich członków rodziny. Z kolei szuflady cechują tak zwane fronty fornirowane: nowoczesne wzory i desenie oklein na płycie wiórowej, które są dobrą alternatywą dla frontów drewnianych.

Nie tylko gotowanie

Dla Państwa Kwaśniewskich kuchnia jest już nie tylko miejscem, w którym się gotuje i zmywa naczynia. „To przestrzeń dla towarzyskich spotkań czy też rozmów przy porannej kawie, koniecznie przy naszym minibarku. Duży komfort i wygoda sprawiają, że kuchnia stała się centrum naszego domu”.