Garderoba Pani Lange

system regałowy do garderoby

Garderoba na profilach

Cześć Magda!

Pamiętasz naszą ostatnią rozmowę na Skype? Wspominałam Tobie, że planuję zakup garderoby. Z propozycji, które mi przesłałaś, niczego niestety nie wybrałam – oczywiście wybór był szeroki, garderoby fajne, ale ceny wysokie i niewspółmierne do jakości produktów.

Szukałam dalej, ale nic mi nie odpowiadało. Wiesz, potrzebuję funkcjonalnej garderoby… Wyobraź sobie, że przedwczoraj – zupełnie niespodziewanie – wpadłam na model, który od razu przypadł mi do gustu. I gdzie go znalazłam? U Kaśki Lange, z którą studiowałam na tym samym kierunku. Zaprosiła mnie na kawę do swojego nowego mieszkania, przy okazji prezentując swoja garderobę (ech, wszyscy teraz mają te garderoby!). Oniemiałam z wrażenia i natychmiast poprosiłam o namiary na producenta i sklep, w którym ją kupiła.

Sama popatrz: garderoba otwarta, fajnie uzupełnia pomieszczenie. Można ją umieścić nie tylko w sypialni, ale na przykład w holu. Mam w swoim taką dużą wnękę, będę mogła ją idealnie zagospodarować dzięki specjalnym systemom, jakie posiada ta garderoba. Do tego te aluminiowe profile i bogate wyposażenie: stelaże, półki i szuflady na różne bibeloty, które nie będą zajmowały mi parapetów, biurka czy biblioteczki. Nowocześnie i elegancko, nie sądzisz? Sam raz w moim stylu!

Pozdrawiam
Julia