Garderoba Pani Małeckiej

garderoba w dużym pokoju Wrocław

Bardzo stylową i modną garderobę Pani Małeckiej cechuje duża funkcjonalność i komfort.

Praktyczne rozwiązanie dla miłośników mody

Jak widzimy, jest to w dużej mierze garderoba otwarta, a w związku z tym bardzo wygodna. Do tego jej konstrukcja, na którą składają się liczne półki, system szuflad, i drążki na wieszaki umożliwia Pani Małeckiej przechowywanie ubrań, butów i akcesoriów, które właścicielka – blogerka modowa – nieustannie i regularnie gromadzi.

Warto zaznaczyć, że szufladybezuchwytowe, a co za tym idzie: łatwe i wygodne w użyciu. Nowoczesność miesza się tutaj z tradycją  - drążki na wieszaki są stabilne, choć wydawać by się mogło, że tak dizajnerski projekt aż prosi się o opuszczane stelaże.

garderoba w pokoju pod Wrocławiem

Obszerna i minimalistyczna

Garderoba jest dosyć obszerna. Nadaje się więc do większych pomieszczeń, pokojów, czy korytarza, ewentualnie do zabudowy wnękowej. W mniejszych będzie ona po prostu zajmowała całe wolne miejsce, ale to już kwestia indywidualnego wyboru i upodobań.

Ta garderoba z pewnością spodoba się najbardziej wybrednym. Jest minimalistyczna, cała w bieli zgodnie z obowiązującymi obecnie trendami.

szuflady cichy domyk

Garderoba dla wszystkich

Ten model sprawdzi się również w domach, w których mieszkają duże rodziny. Taka garderoba pomieści po prostu ubrania wszystkich lokatorów w jednym miejscu, dzięki czemu instalowanie dodatkowych szaf na ubrania w innych częściach domu będzie po prostu zbędne. Domownicy będą mogli cieszyć się wolną przestrzenią, bądź wypełnić ją innymi elementami wyposażenia: wypoczynkiem, kinem domowym bądź sprzętem niezbędnym do pracy czy realizacji swoich zainteresowań.