Szafa Pana Szulca

szafa z biurkiem tanio Wrocław

Klasyka ponad wszystko

Zaprezentowany model to klasyczne i funkcjonalne rozwiązanie. Szafa nie zajmuje zbyt wiele miejsca w pokoju, ale jest bardzo przestronna i pojemna. To jej największy plus. Na załączonych fotografiach widzimy dokładnie, jak ona wygląda: wyposażona jest w suwanie drzwi z lustrami (w sumie ma trzy wielki lustra, na całą jej wysokość). Dwa w jednym: miejsce na garderobę oraz lustro na niedużej przestrzeni.

Wygodne i przemyślane wyposażenie

Dodatkowo, poza standardowymi miejscami na wieszaki (wygodne rozwiązanie, jeżeli chcemy, aby koszule, bluzki czy płaszcze się nie gniotły), szafa Pana Szulca posiada cztery obszerne szuflady i półki – idealne do przechowywania bielizny i obuwia, bądź akcesoriów, które mogłyby niepotrzebnie się kurzyć i zajmować otwartą przestrzeń.

Jak podkreśla Pan Szulc, bardzo przydatne okazało się połączenie szafy z biurkiem. „Mam właściwie wszystko pod ręką w jednym pokoju: miejsce do pracy i garderobę.” Warto zauważyć, że wszystko zostało umieszczone w sypialni, w której pozostało sporo wolnej przestrzeni. Dzięki funkcjonalności i praktyczności szafy, w pokoju nie ma zbędnych elementów wyposażenia, bo najzwyczajniej można je przecież schować.

producent szaf we Wrocławiu

„Lustrzane” efekty

Nie trzeba też dodawać, że lustra optycznie powiększają pomieszczenie. To daje fantastyczny efekt w małych mieszkaniach i pokojach. Do tego szafa jest tak zaprojektowana, aby zadowolić niemal każde gusta - „skromna”  i nowoczesna. Skromna oznacza oczywiście fakt, że produkt nie tyle „dekoruje” pomieszczenie, ale wprowadza nowe i łatwe rozwiązania w organizowaniu przestrzeni i segregacji odzieży.