Szafa Państwa Dąbrowskich

szafa biały lacobell Wrocław

Okazała szafa

W kolejnej części naszego  cyklu „Stylowe wyposażenia” przedstawiamy dom Państwa Dąbrowskich. Zacznijmy od sypialni, w której uwagę przykuwa (oprócz kota!) przede wszystkim okazała, modna szafa.

Dlaczego taka szafa, a nie inna? Co zaważyło na Państwa decyzji: praktyczne jej zastosowanie, czy wspaniała oprawa?

Pan Dąbrowski:

 - Wiadomo, że najważniejsze jest to, co i w jakiej ilości pomieści szafa. Chodzi tutaj głównie o odzież. Często wyjeżdżam na delegacje, czasami mam nieplanowane wyjazdy służbowe, spotkania biznesowe, w związku z czym muszę mieć zawsze na poczekaniu odpowiedni, niepognieciony garnitur i koszulę. A utrzymanie ich w „porządku” umożliwia mi specjalny, opuszczany stelaż na wieszaki.

szafa z ukrytą prowadnicą

Tak zwany pantograf?

 - Zgadza się. Jest zamontowany w górnej części szafy. Bardzo wygodny, łatwy w użyciu i o wiele praktyczniejszy od tradycyjnych stelaży.

Szafa jest jednak nie tylko bardzo praktyczna, ale przede wszystkim piękna!

 Pani Dąbrowska:

 - Nie ukrywamy, że walory estetyczne również miały duży wpływ na wybór naszego modelu. Wrażenie zrobiły na nas drzwi z lakierowanego szkła lacobel. Poza tym dobór kolorów: przewaga bieli z paskiem w kolorze kawy z mlekiem sprawiają, że nasza szafa nie jest ani trochę „kiczowata”.

Właśnie! Może teraz pokażecie nam Państwo kuchnię. O, widzimy piękną wyspę kuchenną z lakierowanym blatem i mini-barkiem…