Szafy Państwa Wieczorek

szafa z lustrami we Wrocławiu

Pokoje gościnne

Państwo Marta i Tomasz Wieczorek szukali pomysłu na kilka dużych szaf wnękowych. Ułatwiłyby im zorganizowanie i uporządkowanej przestrzeni tak, by pozbyć się rzeczy, które psułyby estetykę ich sypialni.

- Mieliśmy w zanadrzu dwa pomieszczenia do zagospodarowania. Nie chcieliśmy zrobić z nich typowych garderób. Dzięki czemu, gdy zaprosimy znajomych, nadają się również na pokoje gościnne.

producent szaf pod wymiar Wrocław

Uchwyt na rurę od odkurzacza

Pani Wieczorek: „Najbardziej cieszy mnie ten niewidoczny, ale bardzo praktyczny szczegół, jakim jest uchwyt na rurę od odkurzacza. Nie musimy już przetrzymywać go na widoku, odkurzacz jest schowany. Pojemność i możliwość przechowywania takiego sprzętu to duży plus naszej szafy”.

Projekt wydaje się standardowy: przestronna szafa z lustrami, optycznie powiększającymi pokój. Ozdabia ją klasyczny deseń, imitujący ciemne drewno. Pasuje on przy tym stylistycznie do wystroju wnętrza, to znaczy model szafy jest niemal spójny z pozostałymi modelami szaf i drzwiami.

szuflady w szafie Wrocław

Szuflada na buty

Pan Wieczorek: „ Proszę zwrócić uwagę na tę nietuzinkową szafkę z szufladami. Wyglądają jak „zwykłe” szuflady, ale służą one do przechowywania butów. Są ciekawie skonstruowane, łatwe w montażu i wygodne w użyciu”.

Pani Wieczorek: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tej szafy. Jest ona komfortowym rozwiązaniem. W dodatku bez większego problemu ją zamontowaliśmy, no i jest bardzo bezpieczna”.